Untitled Document
 
 
 
   
 
 
 
   
    

    

    
    



Forelit     


Kingart     


Penny girl     

TehnoPirnt     

Varad     

Programok

  2013. Június 29  
    2. Nagyváradi gyermek és családi fesztivál  
   
   

 

II. NAGYVÁRADI GYERMEK ÉS CSALÁDI FESZTIVÁL

„Gyermekek a gyermekekért”

2013. 06.29.

Helyszín: Vársánc

 

Program (Színpad):

10.00: Mystique mazsorett csoport

10.30: 11-es Általános Iskola előkészítő osztályának ének előadása

11.00: A Száldobágyi óvoda és a Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium előkészítő osztályának tánccsoportja, koreográfus Forgács Zsombor

11.15: Szallós Tünde ének előadása

11.20: Nagy Brigitta, Csákvári Jennifer és Sebestyén Szilvia táncelőadása

11.30: Német Demokrata Fórum Regenbogen tánccsoportja

11.45: Csákvári Jennifer ének előadása

12.00: Paprika Jancsi bábszínház a Szigligeti Színház Liliput Társulatának előadásában

13.00: Nagy Brigitta előadása

13.05: A lusta pékinas, a Szacsvay Imre Általános Iskola 1.A osztályának előadásában, felkészítő Rusz Csilla tanítónő

13.30: Fábián István trombita előadása

14.00: Vass Ágota ének előadása

14.15: Vass Emma mesemondó

14.30: Mystique mazsorett csoport

15.00: Szent László Gimnázium tánccsoportja, felkészítő Hasas Tünde

15.30: Szalárdi Pitypang gyermek néptánccsoport, koreográfus Kőrösi Mária tanítónő

16.00: Cleavers tánccsoport

17.00: Alma Együttes koncert

18.00: Magic Sarmotti bűvész előadás

18.30: Blue Strings koncert

19.30: Tombola fődíjának kisorsolása

20-22: Texas Stuff koncert

 

 

Egész napos alternatív programok

 

10.00: Ping-pong családi verseny

11.00: Zabhegyező Gyermekanimátorok sportvetélkedője, gyermekfoglalkozása

Zenéljünk együtt

Babarét – pszicho kuckó

Babahordozási tanácsadás, baba-mama kör, pelenkázási lehetőség, pszichológiai tanácsadás, logopédiai tanácsadás

Környezetvédelmi sátor (Eco-mountain Transylvina Egyesület)

Környezetvédelmi programok, vetélkedők, gyurmázás

Kézműves sátor

Szaktanácsadási sátor

10-11 óra: Szabó Ödön parlamenti képviselő fogadóórája

10-12 óra: Tudj meg többet az előkészítő osztályról, előkészítős szaktanácsadás Fekete Éva és Orbán Rita előkészítő osztályos tanítónénik részvételével

11-12 óra: „Ép testben ép lélek” – sportolási lehetőségek Nagyváradon. Szaktanácsadást tart Mátyási Gábor.

11-13 óra: Logopédiai tanácsadás Simó Ritter Csilla logopédussal és pszihológiai tanácsadás Wéber Csilla pszihológussal

13-14 óra: Szociális tanácsadás Szántó Ildikó szociális tanácsadóval

14-15 óra: Jogi tanácsadás Fenesi Tibor jogtanácsossal

15-16 óra: Oktatási szaktanácsadás Pető Csilla oktatásszakértővel

 

Lovaglás

Pónisimogatás

Hintózás

Fényképezés

Nagy EKE ’91 olajgyűjtés

Csere-bere vásár

Biztonságos internetezés

Karikatúrázás

Házasságkötés egy napra limuzinnal

Fodrászkodás

Arcfestés

Ugrálóvár, kisvonat

Folyamatos tombolasorsolás, melynek a bevételét pályázat útján fogjuk kiosztani az új tanévben, ezen kívül pedig, folyamatosan várjuk a felajánlásokat, amelyek lehetnek akár anyagi, akár tárgyi jellegűek is.

A tombola fődíja: egy tablett

 

 

 

 

 
   

Játékok

KEZDŐ OLDAL | RÓLUNK | PROGRAMOK | ELÉRHETŐSÉG| FOTÓGALÉRIA © All rights reserved. Diakokert.ro. 2012.