Untitled Document
 
 
 
   
 
 
 
   
    

    

    
    



Forelit     


Kingart     


Penny girl     

TehnoPirnt     

Varad     

Programok

  2016. december 8  
    6. Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny  
   
   

 Döntő

Feladatlapok

2. osztály                Tollbamondás

3. osztály                Tollbamondás

4. osztály                Tollbamondás

5. osztály                Tollbamondás

6. osztály                Tollbamondás

7. osztály                Tollbamondás

8. osztály                Tollbamondás

 

Eredmények

 

2. - 4. osztály

5. osztály

6. osztály

7. osztály

8. osztály

 

 

 

 

 

 

Megyei forduló

Feladatlapok

 

2. osztály                 Tollbamondás

3. osztály                 Tollbamondás

4. osztály                 Tollbamondás

5. osztály                 Tollbamondás

6. osztály                 Tollbamondás

7. osztály                 Tollbamondás

8. osztály                 Tollbamondás

 

Eredmények 2-4 osztály

 

Arad megye

Beszterce

Bihar megye

Brassó megye

Bukarest

Fehér megye

Hargita megye 2.

Hargita megye 3.

Hargita megye 4.

Hunyad megye

Kolozs megye

Kovászna megye 2.

Kovászna megye 3.

Kovászna megye 4.

Máramaros megye

Maros megye

Szatmár megye

Szilágy megye

Temes megye

 

Eredmények 5-8 osztály

 

Arad

Bihar

Brassó

Hargita

Kolozs

Kovászna

Máramaros

Maros

Szatmár

Szilágy

 

 

 

 

 

 

 

Körzeti forduló

 

Feladatlapok

 

2. osztály            Tollbamondás

3. osztály            Tollbamondás

4. osztály            Tollbamondás

5. osztály            Tollbamondás

6. osztály            Tollbamondás

7. osztály            Tollbamondás

8. osztály            Tollbamondás

 

 

Eredmények 2-4 osztály

Arad megye

Arad

Körösköz

Beszterce

 Bihar megye

Nagyvárad

Diószeg

Érmihályfalva

 Margitta

 Nagyszalonta

Brassó megye

Fehér megye

 Hargita megye

Csík

Gyergyó

Udvarhely

 Hunyad megye

 Kovászna megye

Erdővidék

Kézdivásárhely

Kovászna

Szentgyörgy

Szatmár megye

Szatmárnémeti

Nagykároly

Szilágy megye

Zilah

Szilágysomlyó

Sarmaság

Szilágycseh

Temes megye

 Kolozs megye

Kolozsvár

Bálványosváralja

Torda

 Máramaros megye

Szamosardó

Máramarossziget

Szineváralja

Nagybánya

Maros megye

Marosvásárhely

Dicsőszentmárton

Marosludas

Nyárádszereda

 Nyárádremete

Szászrégen

 Eredmények 5-8 osztály

 

Arad:

Arad

Körösköz

Bihar:

Érmihályfalva

Margitta

Nagyszalonta

Nagyvárad

Székelyhíd

Brassó:

Brassó

Hargita:

Csíkszereda

Gyergyószentmiklós

Székelykeresztúr

Kolozs:

Kolozsvár

Kovászna:

Csernaton

Kovászna

Sepsiszentgyörgy

Máramaros:

Máramarossziget

Nagybánya

Szamosardó

Maros:

Gyulakuta

Marosvásárhely

Nyárádszereda

Szászrégen

Szatmár:

Nagykároly

Szatmárnémeti

Szilágy:

Szilágycseh

Szilágysomlyó

Zilah

 

 

 

 

 

 

Versenyszabályzat 2-4 osztály

Versenyszabályzat 5-8 osztály

Szatmár megye Szatmárnémeti Nagykároly

 
   

Játékok

KEZDŐ OLDAL | RÓLUNK | PROGRAMOK | ELÉRHETŐSÉG| FOTÓGALÉRIA © All rights reserved. Diakokert.ro. 2012.